X

O Firmie

Witam, Nazywam się Beata Więcław, kieruję firmą Centrum Konsultingowe OFERON, która działa na rynku polskim od 2008 roku. Moja jednoosobowa działalność stopniowo przekształcała się w grupę mobilnych doradców wyselekcjonowanych branż i partnerów.

Od samego początku z powodzeniem dostarczamy klientom biznesowym rozwiązania usprawniające funkcjonowanie ich firm. Docelowym odbiorcą jest klient biznesowy­ klient wymagający, zmienny, oczekujący produktu dopasowanego do obecnej sytuacji rynkowej i kondycji firmy, dlatego naszą odpowiedzią na to jest kontakt z klientem, poprzez sprzedaż bezpośrednią. Naszym priorytetem jest orientacja na potrzeby klientów, by zapewnić im pełną satysfakcję z oferowanych przez nasze biuro usług. Wiodącym produktem oferowanym przez Centrum Konsultingowe OFERON, jest kompleksowe doradztwo w zakresie mobilnej telefonii komórkowej. Dzięki współpracy
z operatorem sieci komórkowej PLAY, P4 Sp. z o.o., reprezentując kanał biznesowy, proponujemy rozbudowane taryfy i usługi skierowane dla biznesu, ale także i osób indywidualnych, takie jak: telefonia komórkowa, mobilna, telefonia stacjonarna, telemetria, internet mobilny LTE.
Zespół doradców biznesowych, indywidualnie dopasowuje warunki poprzez analizę potrzeb i zużycia, udostępnia warunki specjalne, a przez wsparcie i opiekę przez cały okres współpracy, pilnuje bieżących spraw.

Wraz z zaobserwowaniem zapotrzebowania na inne produkty, rozbudowaliśmy naszą ofertę o: ubezpieczenia. Posiadamy pełną gamę produktów wielu towarzystw ubezpieczeniowych, zarówno dla klientów indywidualnych, jak
i biznesowych w zakresie ubezpieczeń: komunikacyjnych OC i AC, sprzętu elektronicznego, osobowych, majątkowych, transportowych, odpowiedzialności cywilnej biznesu i osób.

Energia elektryczna dla firm i dla domu.
Oferta stworzona dla wszystkich, ceniących bezpieczeństwo
i przewidywalność prowadzonego biznesu. Na podstawie obecnych warunków
i zapotrzebowania, poprzez kalkulację korzyści dopasujemy optymalne warunki z gwarancją stałej ceny. To produkty z których każdy korzysta, a nie każdy wie jakie korzyści i oszczędności można wprowadzić zmieniając warunki ­ decydując się na optymalne rozwiązania. W odpowiedzi na potrzeby rynku
i naszych klientów, poszerzamy swoją ofertę produktów, starając się aby
z usług przez nas oferowanych, płynęły jak największe korzyści.

Stale doskonalimy standardy obsługi i jakość świadczonych usług.
Dlaczego warto się z nami skontaktować? I Co można zyskać poprzez korzystanie z naszej opieki? Przede wszystkim to co teraz najcenniejsze ­czas , przez pilnowanie przez nas terminów, kontakt w przypadku możliwości zmian, kompleksową obsługę formalności, doradztwo, oszczędności finansowe, warunki specjalne, optymalnie dopasowaną ofertę do konkretnych potrzeb firm.

Nasz cel, to długofalowa współpraca z klientami, korzystającymi z naszych usług, oraz satysfakcja z efektywnej pracy, dająca motywację i gwarancję dobrej energii do dalszych działań.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy.